o nas

Reporter Travel & Consulting

Specjalizujemy się w obsłudze Gości Specjalnych oraz Firm

Czas to pieniądz. Możesz go zaoszczędzić kontaktując się z nami

w sprawie organizacji wycieczki, zwiedzania Krakowa, kolacji, przejażdżki dla Gości Twojej firmy

Nie musisz się o nic martwić – doradzimy, wspólnie ustalimy i na najwyższym poziomie zrealizujemy zamawiane usługi.

Dlaczego my?

Profesjonalni organizatorzy turystyczni

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Małopolskiego – Z/46/2007

Bezpieczne zwiedzanie

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas priorytetem. W czasach pandemii COVID zapewniamy przyłbice naszym przewodnikom, a maseczki i środki dezynfekujące naszym Gościom. Ponadto posługujemy się zestawem typu tour guide ze słuchawkami jednorazowymi.

Jesteśmy przewodnikami po Krakowie

Aktywnie pracujemy jako przewodnicy po Krakowie, dlatego najlepiej wiemy, co i jak można zorganizować, jaki czas jest optymalny, by wykonać dane zadanie i jak to zrobić, żebyś Ty lub Twój Gość mieli poczucie, że zainwestowany czas i pieniądze przyniosą spodziewane efekty,

Sprawdzona ekipa przewodników

Dysponujemy sprawdzoną ekipą doświadczonych przewodników oprowadzających Gości w wielu językach obcych, których charakteryzuje wysoka kultura osobista, wiedza, profesjonalizm, ale także poczucie humoru czy elastyczne podejście do oczekiwań Gości.

Jesteśmy kreatywni

Mamy głowy pełne pomysłów na spędzenie czasu w Krakowie, chętnie doradzimy co można i warto zaproponować Waszym Gościom

Firma rodzinna

Pracujemy na własne nazwisko, dla nas każdy Gość jest ważny

Nasz zespół:

Małgorzata Zielina

Z turystyką związała całe swoje życie, pełniąc po drodze wiele ról – od rezydenta, pilota wycieczek zagranicznych podczas wyjazdów typu incentive (od Kanady po Ziemię Ognistą i od Portugalii po Filipiny i Australię), organizatora wyjazdów incentive, kolejno licencjonowanego przewodnika po Krakowie i od 13 lat również organizatora wycieczek do i po Polsce.

Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

Tomasz Walczyk

Poszukiwanie odpowiednich informacji np. do skomplikowanych gier miejskich, przygotowywanie i wycena programów, kontakty z kontrahentami zagranicznymi – to jego główne zadania. Jest aktywnym przewodnikiem po Krakowie, miłośnikiem tematyki morskiej i historii.

Posługuje się językiem angielskim i włoskim.

Nasza firma to Reporter Travel & Consulting.

Skąd taka nazwa? Czy to przypadek? Czy po polsku nie można było jakoś inaczej nazwać własnej działalności? – mógłbyś zapytać.

Jako przewodnicy i piloci wycieczek zagranicznych “opisujemy” świat, “donosimy” o ważnych wydarzeniach w mieście, kraju i na świecie naszym turystom, przekazujemy wiedzę – a czynności te po łacinie to właśnie: “reportare”. Stąd nazwa “Reporter”.

Travel” – ponieważ podróże są w naszych sercach, te bliskie i te do odległych krajów. Wszystkie. I to im poświęciliśmy całe życie zawodowe.

Z kolei “Consulting” – oznacza “doradztwo” i jest to pole, które powoli zagospodarowujemy. Zorganizowaliśmy lub współorganizowaliśmy 18 szkoleń dla krakowskich przewodników oraz pilotów wycieczek z całej Polski. Były to szkolenia merytoryczne, prowadzone przez najlepszych specjalistów ze swoich dziedzin.

Współpracujemy z licznymi zagranicznymi biurami podróży i organizacjami polonijnymi i bardzo wielu naszych Gości pochodzi z zagranicy, stąd też nazwa, która będzie zrozumiała dla wszystkich 🙂

Witamy Cię serdecznie i zapraszamy do świata Reporter Travel.